Suplementy diety

jeczmien

       
GREEN WAYS- ZIELONA ŻYWNOŚĆ       
       

 

Chlorella Pyrenoidosa Green Ways

Jednokomórkowa alga słodkowodna (Chlorella) jest środkiem oczyszczającym o szerokim działaniu. Hodowana w ciepłej strefie klimatycznej,
w nieskazitelnie czystym środowisku, jest najobfitszym źródłem chlorofilu na naszej planecie, dzięki czemu:
-zapobiega anemii
-poprawia obraz krwi
-przyspiesza gojenie ran
-zapobiega stanom zapalnym

Chlorella karmi i oczyszcza nasz organizm jednocześnie.

Detoksykuje organizm 3-7 razy szybciej dzięki zawartości błonnika.
Błonnik jest trzywarstwowy i ma zdolność wiązania toksycznych odpadów z pożywienia. Stopniowo odkładają się w nas metale ciężkie
i trucizny z żywności oraz powietrza (wieloletnie osady na ścianach jelit ważą nawet kilka kilogramów). Błonnik chlorelli wiąże
i odprowadza je z ciała.
Białko mechanicznie jak szczotka kominiarska ściera substancje odpadowe i dzięki zdolności absorpcyjnej usuwa je z organizmu. W ten sposób wspiera wypróżnianie się i zmniejszanie wagi.
Detoksykując organizm chlorella wspiera go w walce z alergiami i chorobami skóry (trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry).
Chlorella zawiera aminokwas tryptofan, z którego tworzy się serotonina, hormon radości i szczęścia.
Działa jak probiotyk, a także antybakteryjnie. Wyizolowano z niej substancję CGF, zwaną czynnikiem wzrostu chlorelli, który jest składnikiem witalizującym, ożywiającym zmęczone komórki, wpływającym na mikroflorę jelitową, przyspieszającym jej wzrost 4 razy. Bez mikroflory niemożliwe jest strawienie pożytecznych substancji.

 

Chlorella to nieocenione źródło witamin, zawiera:
-wit B12- więcej niż wątroba wołowa
-wit C- 17 razy więcej niż pomarańcze
-beta-karoten- 10 razy więcej niż karotka
-żelazo- 20 razy więcej niż szpinak
-wapń- 11 razy więcej niż krowie mleko
-DNA/RNA- odmładzające kwasy nukleinowe- 17 razy więcej niż sardynki

     

 

Jęczmień Green Ways


Sok z młodego jęczmienia jest napojem wyrównującym niedobory organizmu spowodowane złym odżywianiem, życiem w stresie,
w zanieczyszczonym środowisku. Jęczmień Green Ways jest proszkiem z soku wytłoczonego z liści jęczmienia a nie jedynie rozdrobnionym źdźbłem. Zielony napój poprawia równowagę kwasowo-zasadową. Jest dwa razy bardziej skutecznym niż szpinak, najbardziej całościowym, zasadotwórczym pokarmem.
Sok z młodego jęczmienia zawiera witaminy, które aktywują enzymy pomagające w prewencji chorób i stanów patologicznych. Młody jęczmień ma wysoką zawartość beta karotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B:B1,B2,B3,B6,biotyny,kwasu foliowego, kwasu pantotenowego i choliny, krewnej witaminy B. Sok z zielonego jęczmienia zawiera więcej niż 20 żywych enzymów oraz doskonale przyswajalne białka.
Zielony napój goi wrzody, chroni tkanki powierzchniowe i śluzówki. Sok roślinny jest bogaty w cud przyrody- chlorofil, który ma działanie przeciwzapalne, dezynfekcyjne oraz posiada właściwości dezodorujące. Jęczmień GW odznacza się silnym działaniem przeciwutleniającym.
Wieloletnie doświadczenia wykazują, że ekstrakt z młodego jęczmienia znacznie wspiera organizm w walce z chorobami cywilizacyjnymi:
nadwagą, anemią, cukrzycą, alergią, chorobami układu krążenia, nowotworami, reumatyzmem, chorobami nerek i układu pokarmowego.
Zielony napój nie jest lekiem likwidującym wirusy czy komórki rakowe-jest czymś więcej, wspaniałym pożywieniem wspierającym jedynego prawdziwego wojownika-nasz system immunologiczny.
Dwie szklanki soku dziennie to najlepsza inwestycja w zdrowe jutro.

     
       
игры для девочек кухнипазлы для детейоборудование длямихаил безлепкин сотрудниксмета освещение внутреннее