Pielęgnacja dłoni

    Wizytówką pięknej kobiety oraz przystojnego mężczyzny są zadbane dłonie i paznokcie. Zadbane dłonie to zdrowa, gładka w dotyku i ładnie wyglądająca skóra rąk, poza tym starannie wykonany manicure. Oferujemy zatem Państwu skuteczne zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz paznokci.

Parafina na dłonie
Dłonie w codziennym życiu narażone są na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak woda chlorowana, substancje chemiczne, czynniki atmosferyczne, detergenty, itd. Skóra dłoni pozbawiona jest praktycznie gruczołów łojowych, ma również bardzo cienką tkankę tłuszczową. Elementy te prowadzą do jej szybkiego starzenia się. Można je chronić używając rękawiczek oraz stosując kremy ochronne. Kąpiele parafinowe, wraz z odpowiednimi kosmetykami, pomagają ją chronić, nawilżają, odżywiają, regenerują i uelastyczniają skórę. Parafina posiada substancje o właściwościach natłuszczających, po aplikacji tworzy na skórze warstwę ochronną, która zamyka w niej wilgoć. Skóra dłoni jest bardziej miękka, jędrna i nawilżona. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów, wzmacnia paznokcie z tendencją do rozdwajania się, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w środkach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej.


Przeciwwskazania:
-osteoporoza,
- egzema,
- grzybica rąk, bądź paznokci,
- inne choroby skóry,
- alergia na parafinę, lub jej pochodne.

 

Program Nail Tek-wzmacnianie naturalnej płytki paznokciowej

Aby paznokcie były zdrowe muszą zachowywać równowagę biologiczną. Równowaga biologiczna zależy od diety, stanu zdrowia i stylu życia, nie bez znaczenia są także czynniki zewnętrzne. Dlatego Formuły programu Nail Tek pełnią trzy funkcje: odżywiania, uszczelniania i ochrony.

Odżywianie. Proteinowa receptura Formuł Nail Tek zawiera składniki przywracające i utrzymujące zdrową równowagę biologiczną. Umożliwia ona i znacznie przyspiesza wzrost zdrowych i mocnych paznokci. Niezależnie od przyczyn ich złej kondycji (uszkodzenia mechaniczne, brak pielęgnacji, zaburzenia metabolizmu, choroba, środki farmakologiczne, itp.) Formuły Nail Tek zapewniają skuteczną rekonwalescencję.

Uszczelnianie. Niezbędnym elementem biologicznej równowagi paznokci jest zawarta w nich wilgoć. Sprawia ona, że są elastyczne i wytrzymałe. To właśnie wilgoć amortyzuje niszczące wstrząsy i uderzenia. Jedynym skutecznym sposobem zapewnienia właściwego współczynnika wilgoci jest uszczelnienie płytki paznokciowej za pomocą odpowiedniego lakieru. Formuły Nail Tek są tak zaprojektowane, aby redukować mikropęknięcia podczas ciągłego wyginania oraz zmiany objętości paznokci. Dzięki codziennej pielęgnacji powierzchnia paznokci jest idealnie uszczelniona, a wilgoć jest zamknięta nawet w tej części płytki, która wyrasta poza łożysko.
Ochrona. Szczelna powłoka na paznokciach zapewnia im także skuteczną ochronę przed działaniem agresywnych czynników zewnętrznych. Dzięki produktom Nail Tek można bez obaw wykonywać codzienne zajęcia, nie martwiąc się, że twarda woda, rozpuszczalniki, detergenty, itp. niszczą płytkę paznokciową.
Szampony, kremy i odżywki, których używamy do pielęgnacji naszego ciała przeznaczone są do różnych typów skóry i włosów. Nie istnieją produkty uniwersalne, dlatego różne Formuły Nail Tek zostały zaprojektowane do różnych typów paznokci. Należy ze szczególną starannością oceniać stan i rodzaj paznokci, aby zastosować właściwą terapię. Niewłaściwe zastosowanie produktów może nie przynieść żadnych rezultatów albo wręcz pogorszyć kondycję paznokci.

Codzienne stosowanie ochronnej odżywki Nail Tek jest kluczowe dla uzyskania spodziewanego efektu pielęgnacyjnego.

 

Manicure można podzielić na kilka rodzajów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Wyróżniamy manicure tradycyjny, biologiczny, japoński oraz hybrydowy. Zabieg polega na wyrównaniu paznokci u rąk, odsunięciu skórek oraz często na pomalowaniu płytki kolorowym lakierem bądź odżywką. Prawidłowo wykonany zabieg manicure zapewnia dłoniom zadbany i estetyczny wygląd, na którym każdemu z nas zależy.


Różnica między manicurem tradycyjnym, a biologicznym jest taka, że w pierwszym skórki odsuwamy za pomocą frezarki oraz wycinanamy cążkami. W przypadku drugiego skórki wyłącznie odsuwamy za pomocą drewnianego patyczka. W obu przypadkach paznokcie są opiłowywane w celu nadania im odpowiedniego kształtu i skrócenia w razie potrzeby. Na koniec nakładana jest odżywka bądź kolorowy lakier.


Manicure japoński- po przygotowaniu paznokci w  tradycyjny sposób, zamiast nakładania odżywki lub lakieru wcierana jest w płytkę paznokcia pasta z witaminami oraz ze składnikami wzmacniającymi i odżywiającymi paznokcie. Następnie są one polerowane za pomocą specjalnego proszku, dzięki któremu uzyskuje się ich naturalny połysk. Ten rodzaj manicuru szczególnie polecany jest do paznokci słabych, łamliwych i rozdwajających się. Polecamy wykonywać ten zabieg około 1 raz na 2 tygodnie.


Manicure hybrydowy jest trwalszy niż tradycyjne malowanie lakierem, ze względu na możliwość utwardzenia preparatów w lampie UV, co przedłuża jego efekt do 2-3 tygodni. Hybryda łączy właściwości zwykłego lakieru i żelu do stylizacji paznokci. Firma LCN, na której produktach pracujemy gwarantuje najwyższą jakość i profesjonalność produktów.

 

Manicure GelColor OPI-marka OPI jest niekwestionowanym liderem w swojej branży i szczyci się produktami najwyższej jakości. OPI stawia na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. GelColor nie jest lakierem hybrydowym, to najnowocześniejsza formuła żelu kolorowego, która wyróżnia się bezpiecznym składem, do złudzenia przypomina lakier do paznokci, a przy tym jest dużo od niego trwalsza. Przepuszcza powietrze, nie wiąże się mocno z paznokciem, co sprawia, że nie niszczy płytki. Preparat usuwamy specjalnym płynem, nie ma potrzeby piłowania płytki paznokcia.

 

 

 

Cennik:

 • Manicure/manicure + odżywka
  35 zł
 • Manicure tradycyjny + malowanie
   40 zł
 • Manicure francuski
  45 zł
 • Manicure hybrydowy
  60 zł
 • Manicure OPI
  60 zł
 • Malowanie paznokci u rąk
  20 zł
 • Malowanie paznokci u rąk french/ozdobne
  25 zł
 • Peeling dłoni          
  15 zł
 • Manicure japoński
  40 zł
 • Zabieg parafinowy na dłonie
  40 zł
 • Fotoodmładzanie dłoni
  150 zł
литература по информационной безопасностинасосвиза в хорватию документыкупить компьютерстоматология на