Pedicure kosmetyczny

Pedicure


Pedicure jest często pomijanym zabiegiem przy pielęgnacji ciała. A nasze stopy noszą nas całe życie, mają odpowiednią ku temu budowę-gruby naskórek, wiele gruczołów potowych i brak gruczołów łojowych, przez co wymagają regularnej pielęgnacji. Powinno się unikać ścierania zrogowaciałego naskórka pumeksem, tarką, a tym bardziej żyletką, gdyż sprzyja to m.in. nadmiernemu rozwojowi szkodliwych bakterii oraz szybciej narasta i twardnieje. Daje to odwrotny efekt do zamierzonego.


Profesjonalny pedicure odświeża i przynosi ulgę stopom oraz poprawia ich wygląd. Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, który pozwala na usunięcie zrogowaciałego naskórka, wycięcie skórek i nadanie kształtu paznokciom w sposób higieniczny i bezpieczny.


Warto uzupełnić dbanie o stopy podczas systematycznej domowej pielęgnacji, dzięki odpowiednim preparatom. Polecamy naszym klientom produkty firmy GEHWOL, które doskonale sprawdzą się nawet w przypadku nawet bardzo wymagających stóp. Produkty te zawierają wiele substancji aktywnych (ekstrakty z alg, wyciąg z rumianku, kamfora, mentol, panthenol i mocznik), naturalne olejki eteryczne, specjalistyczne substancje farmaceutyczne.

купить компьютер ноутбукonline casino winдом баня поддетектор лжи викисервис насосного оборудования