Makijaż permanentny

wenus brwi 

Brwi - perfekcyjny kształt

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wys ku bywania.

Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami

Cena 1000 zł

 

 

 wenus oczy

Oczy - pięknie podkreślone

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long- Time-Liner Conture Make-up rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

 

Górne kreski 550 zl

Dolne kreski 450 zł

 

   
 wenus usta

Usta - nienaganny kolor

Stosując Long-Time-Liner Conture Make-up najpierw wybieramy kolorz palety od naturalnych banw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadząTwojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Fuli-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd.

Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki - nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach!

Cena 1200 zł

трансфин мmobile casino no deposit bonusдетские интернет магазинtranslate spanish to english documentдля шиномонтажа