Tel:   (33) 497 55 57
Śledź nas na:

Makijaż okolicznościowy i permanentny

Makijaż okolicznościowy

Makijaż dzienny

Nadaje świeży wygląd, maskuje niedoskonałości (przebarwienia, zaczerwienienia) i podkreśla nasze atuty (kości policzkowe, brwi, usta). W tym przypadku ważne jest, aby makijaż dzienny był lekki i wyglądał naturalnie.

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to make up okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Powinien być dostosowany do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach.

Makijaż permanentny
Brwi - perfekcyjny kształt

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone.

Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

 

Oczy - pięknie podkreślone
Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long- Time-Liner Conture Make-up rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny oczu Conture Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

  Usta - nienaganny kolor

Stosując Long-Time-Liner Conture Make-up najpierw wybieramy kolorz palety od naturalnych banw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadząTwojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Fuli-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd.

Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki - nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach!